"Her Şey Dahil" konsepti 1950 yılında Club Med'in kurucusu Gerard Blitz tarafından icat edilmiştir. Bu format tatilcilere konaklama, yiyecek, içecek ve eğlence dahil olmak üzere tüm hizmetler için tek seferde ödeme yapma imkanı sunmuştur.

Türkiye'de "Her Şey Dahil" konsepti 1980'lerde yayılmaya başlamıştır. Bu, yabancı turist sayısındaki artış ve otel işletmecilerinin tatilciler için daha rahat ve tahmin edilebilir bir ödeme yöntemi sunma arzusu ile ilişkilendirilmiştir. O zamandan beri "Her Şey Dahil", Türkiye'de turist çekmenin son derece popüler ve etkili bir yolu haline gelmiştir.

Lims Bona Dea Beach Otel de misafirlerine "Her Şey Dahil" konseptini sunmaktadır.

Biliyor muydunuz...
Otelde
Her Şey Dahil Sisteminin Tanımı
✅ HER ŞEY DAHİL sistemimizde kahvaltı, geç kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, atıştırmalıklar snack büfede, barlarda sunulan serinletici içecekler ve yerel içkiler, odalardaki mini-bar (otelde yerleşimde bir defaya mahsus su doldurulur) fiyata dahildir.

✅ HER ŞEY DAHİL sistemimizin geçerliliği, ayrılış gününüz saat 12.00'de sona erer.

🔞 Yasal nedenlerden dolayı 18 yaşından küçük kişilere alkol servisi yapılmamaktadır.

💃🏻🕺🏼Lütfen akşam yemeğinde restorana uygun kıyafetler giyiniz.

🏖️ Plajda ve havuz başında şezlonglar, şemsiyeler, serinletici içecekler, çay, kahve ve konsantre meyve suları ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Hijyen nedenleriyle, yiyecek ve içecekleri odalara getirmemenizi ve kedilere 🐈 yemek vermemenizi rica ediyoruz (size aç gözlerle yalvaran bakışlar atsalar bile, onların aç olmadıklarını size garanti edebiliriz).

Yeyecekler ve İçecekler
Plaj ve havuz
Dikkatinize
Bileklikler
✅ Girişte verilen bileklikleri takmanızı rica ediyoruz, böylece daha kaliteli ve hızlı hizmet alabilirsiniz.


✅ Su kaydıraklarının çalışma saatleri:
• 10:00 – 12:00
• 14:30 – 16:30

✅ Plaj havluları ve havuz havluları, her gün 8:30'dan 18:00'e kadar SPA merkezinde resepsiyondan alacağınız havlu kartları ile değiştirilebilir. Lütfen ayrılmadan önce plaj havlularınızı veya kartınızı resepsiyona iade ediniz.

❌ Lütfen banyo havlularını ve el havlularını oda dışına, havuza veya plaja götürmeyin.

❌ Lütfen havlularınızı şezlongların üstüne koyarak şezlong rezerve etmeyiniz.

Beyaz havlular ve şezlong rezervasyonu için kullanılan havlular personelimiz tarafından toplanacaktır.Ücretli Hizmetler:
Odalardaki kasalar (resepsiyondan günlük 2€ karşılığında kiralanabilir), doktor hizmetleri, taze sıkılmış meyve suları, yabancı içkiler, yabancı içkilerden yapılan kokteyller, çamaşırhane ve ütü hizmetleri, yurtdışı telefon görüşmeleri ve diğer olası ekstra masraflar.
🧾 Ek hizmetler için fatura oda hesabınızdan düzenlenir ve çekilir. Lütfen ödemelerinizi sadece resepsiyon bankosunda yapınız.
🛎️ Son gün odanızı en geç saat 12:00'ye kadar teslim etmenizi rica ediyoruz, böylece bir sonraki misafire otel yönetim standartlarına uygun olarak zamanında sunabiliriz.

Eğer odanızı daha uzun süre kullanmak veya otel hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmek istiyorsanız, lütfen müsaitlik ve fiyatlar hakkında bilgi almak için resepsiyonla iletişime geçiniz.

Lütfen bagajlarınızı muhafaza etmek için emanet odamızı kullanınız.

🗣️ Lütfen sağlık, hijyen sorunlarınızı ve olası olağandışı durumları resepsiyona bildirin, böylece gerekli önlemleri alabiliriz.

🚭 Otelimizin tüm kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır.

Made on
Tilda