Lims Bona Dea Beach Hotel'e hoş geldiniz!
Otelimizin işleyişi hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.
İyi tatiller dileriz!
Türkiye'nin Kemer kasabasının Akdeniz kıyısında, GüçlüToros Dağları ile çevrili eşsiz Lims Bona Dea Beach Hotel, doğa ve güzellik sevgisiyle beslenen aile değerlerini ve geleneklerini somutlaştırıyor. Toprağın bir tarihi, inşa edilmiş duvarların bir rüyayı barındırdığı ve atmosferin samimi misafirperverlikle dolu olduğu bir yerdir.

Otelin tarihi neredeyse yarım asır önce, yerel bir aileye ait bir portakal bahçesinin bulunduğu yerde başlamıştır. Yarım asırdan daha uzun bir süre önce, Kemer henüz gözde bir Akdeniz beldesi değilken, o zamanlar basit bir balıkçı köyünde sadece 4 aile yaşıyordu. Bunlardan biri de Bona Dea Otel'in sahiplerinin ailesiydi.

Bölgeye ilk Avrupalı Misafirler gelmeye başladığında, aile Panorama adında bir kamp ve plaj restoranı organize etti (evet, otelin plaj barının bugünkü adı bu). Uzun bir süre boyunca hem misafirler hem de yerel halk için popüler ve gözde bir tatil ve eğlence noktası oldu. Ancak zaman geçtikçe bölgedeki turizm gelişti, kasaba otellerle doldu. Ve 2004 yılında, iki kış boyunca süren Bona Dea Otel'in inşaatı başladı (çünkü yaz aylarında turistik bir kasabada inşaat yapmak yasaktır). 2006 yılında 1 Haziran'da Bona Dea ilk misafirlerini kabul etti.

Bu arada, otel sahipleri bahçenin kalbine oteli inşa ederken, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yılı olan 1923'te dikilen iki görkemli zeytin ağacını korumuşlardır. Yani bugün bu ağaçlar 101 yaşındadır. Bu ağaçlar, geleneğin gücünü ve doğaya duyulan saygıyı hatırlatmaktadır.

Otel için bir isim seçmek oldukça zor oldu. Ancak otelin adının bir zamanlar bu topraklara da dokunmuş olan eski uygarlıkların mitolojisiyle bir şekilde iç içe geçeceği açıktı. Böylece seçim, antik Roma mitolojisindeki iyilik tanrıçası Bona Dea'nın isminde karar kıldı. Onun adı Saflığın ve Bereketin sembolüdür.

LIMS'in kendi anlamı bulunmaktadır. Otelin üzerinde bulunduğu arazinin sahibi Gülsüm Hanım'ın çocuklarının isimlerinin kısaltması. Lütfiye, İsmail, Mustafa, Süddiye. Onlar otelin kurucuları oldular.

LIMS BONA DEA BEACH HOTEL, Kemer'de yıllar içinde sahip değiştirmeyen, aile değerlerini koruyarak sevgi ve özenle her yıl gelişen ve iyileştirilen birkaç otelden biridir.
Otel, 2023 yılında odalarını tamamen yenileyerek iç mekânlara çağdaş bir hava kazandırmış, ancak otelin kuruluşundan bu yana sahip olduğu sıcaklık ve rahatlığı korumuştur. Artık her oda, gerçekten rahatlayabileceğiniz ve dünyadaki her şeyi unutabileceğiniz konfor ve stilin mükemmel bir kombinasyonu olmuştur. En önemlisi, otel hala sadelik ve aile rahatlığı atmosferini korumaktadır.

Otelimize gelen misafirlerin yüksek geri dönüş oranından gurur duyuyoruz. Ziyaretçilerimizin %60'ından fazlası düzenli misafirlerimizden oluşuyor. Birçok misafirimiz otelin kuruluşundan bu yana her yıl bizimle tatil yapıyor ve çocukları da kendi çocuklarını bizimle tatile getiriyor.

Birçok çift evliliklerini, balaylarını burada kutladı, çocuklarına burada hamile kaldı (doktorların sadece tüp bebek öngördüğü çiftler bile). Aynı zamanda birçok okul çocuğunun umut dolu bir şekilde mezuniyet balolarında keplerini havaya fırlatarak hayatlarının yeni bir aşamasına işaret ettikleri yerdir. Burada birçok şirket eğitimlerini ve kurumsal etkinliklerini gerçekleştirdi, tüm organizasyonu ve hizmeti bize emanet etti. Her yıl düzenlenen Sea to Sky yarışmalarında Takhtala Dağı'nın zirvesini fetheden bloggerlar ve sporcular burada konakladı
Otel hikayesi
Restoran ve barlar
Türk Kültürü ve Dünya mutfaklarının seçkin ve zengin örneklerinin açık büfe olarak sunulduğu, açık ve kapalı salonlarında misafirlerine hizmet vermektedir.

• 07:30 – 09:30 Kahvaltı
• 09:30 – 10:00 Geç Kahvaltı
• 12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
• 19:00 – 21:00 Akşam Yemeği


Snack atıştırmalıklardan oluşan menüsü ile misafirlerimize ücretsiz olarak servis vermektedir.
• 12:00 – 15:30

• 16:30 – 17:30 Çay Saati
• 23:00 – 23:45 Gece Çorbası
Ana Restoran
Panorama Sneck Bar
Teras Reastaurant
Panorama Beach Bar
Gün boyu alkollü ve alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek servisi ile misafirlerimizin hizmetindedir.
• 10:00 – 24:00 Alkollü Alkolsüz İçecek Servisi

Plaj
· Sahile Uzaklık : Denize Sıfır
· Uzunluk : 30 m
· Genişlik : 20 m
· Şezlong, şemsiye ve minder : Ücretsiz
· Havlu : Ücretsiz
· Sahil özelliği : Özel, Kum/Çakıl
Mini Club


· Çalışma saatı
10:00 – 12:30
14:30 – 17:00
· Mini Disco 20:30 – 21:00
Çocukları seviyoruz ve onlarla tanışmayı dört gözle bekliyoruz
Havuz
· Açık yüzme havuzu : 180 m2
· Çocuk havuzu : 9 m2
· Şezlong, şemsiye, minder: Ücretsiz
· Plaj Havlusu : Havlu kartı ile ücretsiz temin edilmektedir.
· Açık havuzlar 2,5-3 ppm aralıklarının en üst seviyesinde otomatik klorlama işlemine tabi tutulmaktadır. Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edilmektedir.
· Plaj ve havuz bölgesinde suya girilmeden önce duş alınması gerektiğine dair uyarı tabelası bulundurulmaktadır.


SPA VE GÜZELLİK MERKEZİ

Ücretsiz Hizmetler
· Hamam
· Sauna

Ücretli Hizmetler
· Klasik Masaj
· Thai Masajı
· Bölge Masajları
· Cilt Bakımı
· Rahatlatıcı Masaj
· Kese - Köpük
Otel hizmetleri
· 24:00 – 10:00 Her Şey Dahil saatleri arasında tüm içecekler.
· Odada Emanet kasası Günlük (50 TL)
· Türk Kahvesi (50 TL)
· Taze sıkılmış meyva suları.
· Bilardo
· Spa Merkezi, Sauna
· Telefon & Fax
· Çamaşı yıkama & Ütüleme (Ücretli)
· Doktor, Hemşire ve servisleri (24 saat tıbbi servis ve ambulans)
· Araba kiralama
- Bu servislerden bazıları anlaşmalı şirketler aracılığıyla sağlanmaktadır, oluşabilecek olumsuzluklardan tesis sorumlu değildir.
- Misafirlerin kendi tur operatörlerinin düzenlemiş olduğu aktivitelerden oluşabilecek olumsuzluklardan tesis sorumlu değildir.
- Açık havada uygulanan servislerin müsaitliği, yer ve zamanları hava şartlarına bağlı olarak tesis yönetimi tarafından önceden bilgi verilmeden değiştirilebilir.

Ücretli hizmetleri
· Güneş Şemsiyesi, Şezlong ve Plaj Havlusu
· Wifi internet hizmeti
· Hamam
Ücretsiz hizmetleri
Karşılayın
Bona Dea Beach
Takımını

Resepsiyon Şefi
Sami
Rus
Mutfak Başi
Orhan
Ig
Restoran Şefi
Bilal
Tr
Eng
Mini club animatör
Viktoria
Ru
Eng
Animatör
Ömer
Tr
Ru
Eng
Tr
Eng
Arab
Ger
Tr
Tr
Eng
Fotoğraflar
Bona Dea Beach
Bizi takip edin
Made on
Tilda